مجله پارتکده

توزیع لوازم یدکی آریو در فروشگاه های اینترنتی سطح ایران

22،اردیبهشت،1400
توزیع-لوازم-یدکی-آریو-در-فروشگاه-های-اینترنتی-ایران-فروشگاه-لوازم-یدکی-پارتکده
توزیع لوازم یدکی آریو در فروشگاه های اینترنتی سطح ایران همواره تامین و توزیع قطعات خودرو در هر کشوری معمولا به صورت انحصاری توسط خود برند سازنده و یا نمایندگی های مجاز آن خودرو صورت می‌گیرد و مسئولیت ایجاد کیفیت و اطمینان از عملکرد خودرو همیشه به عهده خود خودرو ساز است اما در کشور های جهان سوم این روال به این سادگی ها نیست و در مسیر تولید و یا واردات خودرو این روال طی نشده است و دلیل آن به طور واضح این است که معمولا در این کشور ها به خصوص ایران خدمات تعمیرات و نگهداری خودرو به درستی انجام نمی‌شود و اساسا نمایندگی به صورت واضح و مشخصی وجود خود را اعلام نمی‌کند که از جمله دلایل آن می‌توان به بعضی از مسائل داخلی و سیاسی اشاره کرد و موضوع مورد بحث ما در این مطلب نیست.
در مطلب «هزینه های نگهداری آریو» به بررسی قطعاتی ازین خودرو پرداختیم که به صورت دوره‌ای در زمان مشخص باید بازدید از آن صورت گیرد و تعویض شوند. در این مطلب از فروشگاه لوازم یدکی پارتکده

لوازم یدکی آریو و کمبود آن در ایران

همانطور که در مطلب «بررسی کمبود لوازم یدکی زوتی» نیز گفته شد؛ متاسفانه در ایران به دلیل کمبود قطعات و مشکلات جدی که خودرو سازان دارند قطعات یدکی خودرو به راحتی برای خودرو های کم تیراژی مثل آریو یافت نمی‌شود. کما این که مرز های ایران نیز تقریبا بسته شده‌اند و واردات با دلار گران قیمت عملا منطقی و توجیه پذیر نیست؛ با این حال عرضه نسبی قطعات یدکی برای خودرو آریو را می‌توان در بازار ایران دید اما متاسفانه خیلی از آن ها به دلیل نبود نظارت کیفیتی به کشور وارد شده و باعث ایجاد مشکل در کیفیت عملکرد خودرو شده است و ست سیستم را به هم می‌ریزند. بطور مثال نباید در پوش رادیاتور خیلی زودتر از خود رادیاتور آسیب ببیند و نیاز به تعویض درپوش رادیاتور باشد. این کمی ها و کاستی ها باعث خرابی های ناگهانی خودرو شده که صاحب خود را نا امید و خسته می‌کند و باعث می‌شود کاربر دست از توجه و نگهداری خودرو خود بردارد که باعث شروع بروز مشکلات بیشتر برای این خودرو می‌شود.

اهمیت بازدید دوره‌ای خودرو و خرید از فروشگاه های معتبر در ایران

همیشه برای پیشگیری از خرابی ها نیاز به این بوده که سرویس های دوره‌ای خودرو به موقع انجام شود و لوازم یدکی مصرفی در موعد مقرر آن بازدید و تعویض شود اما این امکان با وجود بالا رفتن هزینه ها عملا کامل انجام نمی‌گیرد یا در بعضی مواقع به حال خود رها می‌شود. همانطور که قبلا هم در مطلب «لوازم یدکی مصرفی آریو» اشاره شد این بی توجهی ها نظم سرویس خودرو را به هم می‌زند و می‌شود گفت که بعدا هم کاربران متضرر هزیته های خرابی ناگهانی می‌شوند. به منظور جلوگیری از این بی‌نظمی ها صاحبان خودرو می‌توانند لیستی از اقلام مورد مصرف خودرو خود را تهیه کنند تا پس از طی شدن کیلومتر های مشخص از آن لیست جهت بازدید استفاده کنند تا بتوانند زودتر نسبت به تهیه اقلام مورد مصرف اقدام نمایند. زمانی که شما بدانید چه می‌خواهید، خواهید دانست که از چه کسی و کجا تهیه کنید. این کار را برای شما راحت‌تر می‌کند و با کمی جست و جو شما را به هدفتان می‌رساند.

شبکه های توزیع لوازم یدکی گسترده و متنوع هستند. اساسا به دلیل این که نظارتی بر روی آن ها نیست شاید بعضی محصول بی‌کیفیت و اشتباه را تحویل جامعه دهند. بنابراین توصیه کارشناسان فروشگاه اینترنتی پارتکده این است که با فروشگاه های مورد اعتماد و دارای ضمانت در این زمینه کار کنید تا از کیفیت محصول مطمئن شده و از هدر رفت هزینه جلوگیری کنید.

فروشگاه لوازم یدکی پارتکده تمام سعی خود را برای جلب اعتماد مخاطبان می‌کند و در همین راستا امکان ضمانت بازگشت محصول تا مدت 24 ساعت پس از خرید، سعی فراهم کرده است.

توزیع-لوازم-یدکی-آریو-در-فروشگاه-های-اینترنتی-ایران2-فروشگاه-لوازم-یدکی-پارتکده

اطلاع از امکان موجودی لوازم یدکی آریو در سایت پارتکده

همانطور که گفته شد، در مطلب «لوازم یدکی مصرفی آریو» در مورد مصارف و نیازهای خودرو شما به طور مفصل‌تر بحث شده بود. لوازم یدکی آریو با اینکه خودرویی کم تیراژ است متنوع نیز هست؛ اما این صرفا تضمینی برای یافتن سریع قطعه مورد نظر به شما نمی‌دهد. شما می‌توانید با ثبت قطعه مورد نظر خود در قسمت قطعات درخواستی و نایاب در سایت پارتکده در سریع‌ترین زمان ممکن از امکان موجودی قطعه ثبت شده و حدود قیمت آن مطلع شوید. با این کار دیگر لازم نیست وقت خود را در سطح شهر صرف پیدا کردن لوازم یدکی مورد نظر خود کنید.

تعمیرگاه های خودرو آریو در تهران

تعمیر گاه های تخصصی آریو به استثناء نمایندگی های سایپا در دو منطقه در شرق تهران و نیز در غرب تهران خدمات خودرو آریو زوتی را ارائه می‌دهند که از آن ها اطلاعات دقیقی در دست نیست و فقط تایید شده که دو مرکز برای خودرو زوتی وجود دارد و خدمات صفر تا صد این خودرو را به صورت تخصصی انجام می‌دهند.

فروشگاه های اینترنتی دارای لوازم یدکی خودرو آریو

به غیر از فروشگاه اینترنتی پارتکده تعدادی از فروشگاه های اینترنتی در فضای اینترنت برای این خودرو اقلامی از آریو را دارند که لیست آن ها به شرح زیر است:
• دیجی کالا
• ماشین نو
• یدک 118

نویسنده : مجله پارتکده
لینک مطلب را به اشتراک بگذارید
کپی
لینک
دیدگاه ها:

دیدگاهی ثبت نشده است

ارسال دیدگاه:

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
لطفا ایمیل خود را وارد کنید
لطفا دیدگاه خود را وارد کنید